Kampanyalar   Yeni Çıkanlar   Çok Satanlar   Fiyat Listesi   Garanti Şartları   Teslim Şekli   Üye Bilgilerim 
   

 ÜYE OLUN | SİPARİŞ SORGULAMA | SEPETİM | İLETİŞİM 

 
Ana SayfaLaser Tonerler
 
   
  
E-Mail  
 Parola  

            
Şifremi Unuttum
 
KATEGORİLER 
  
Laser Tonerler
Hp
Brother
Canon
Epson
Dell
Kyocera
Lexmark
Minolta
Panasonic
Ricoh
Samsung
Sharp
Xerox
Oki
 
    
 
 
1 2 3 
 

Ana Sayfa > Gizlilik İlkesi

 
 
 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın ( browser) alt kısmında bir anahtar göreceksiniz.Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez ve bilinemez. 
Kredi kartı onayları Garanti bankası tarafından verilmektedir. hprintshop.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz,kayıt etmez. Kredi kartı bilgisi  SSL teknolojisi ile şifrelenir ve bankaya gönderilir.

Sitemizin kayıt formunda  iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ......gibi),finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) girmelidir. 

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. 

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Tüm bilgilerini dilediğinde değiştirebilirler.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Bu siteden başka sitelere linkler vardır. www.e-hprint.com, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

 
 KURLAR
 USD  : 20,0814 TL
 EUR  : 21,5319 TL
 
 ÇOK SATANLAR
 

HP CB 435A TONER
HP CB 436A TONER
HP CE 278A TONER
HP CE 390A TONER
HP CF 280A TONER
HP Q 2612A TONER
SAMSUNG 1610 TONER
SAMSUNG 1710 TONER
SAMSUNG 1910 TONER
SAMSUNG 2160-2165 TONER
 Tümü....

 
 
 
 
© H Print Bilgisayar / tasarım ve yazılım LİLAYazılım